lapseki bilgisayar servisi
 
 
    Lapseki'nin Tarihi  
    Lapseki'nin Köyleri  
    Lapseki Spor  
    Meslek Yüksekokulu  

Kazanan Çardakspor
Kazanan Çardakspor

İlçe Derbisinde Çardakspor Galip

Çardakspor:3 - Lapsekispor:2

Çanakkale Amatör Lig’te mücadele eden Çardakspor ve Lapsekispor Çardak belde stadında karşı karşıya geldiler. Maça saha ve seyirci avantajınıda kullanan Çardakspor sahadan 3-2 galip ayrılan taraf oldu.
Çardak belde stadında oynanan karşılaşmada maç genelde orta saha mücadelesiyle geçti. Maçın 35. Dakikasında orta sahaya yakın bir yerden kullanılan serbest atışta ceza sahası içinde toplan buluşan Lapsekispor’dan Kubilay toplu ağlara yolladı. 1-0 Bu golden 3 dakika sonra maçın 38. Dakikasında ev sahibi çardakspor’dan Furkan defansın arkasına atılan topu gole çevirerek beraberlik golünü attı ve maçın ilk yarısı 1-1 sona erdi. Maçın ikinci yarısına daha derli toplu çıkan ev sahibi Çardakspor maçın 55. Dakikasında çardakspor’dan Hasan ceza sahası içine atılan topla buluştu ve topu ağlara yolladı. 2-1 Bu golden beş dakika sonra Lapsekispor’dan Gökhan ceza sahası önünde topla buluştu güzel bir vuruşla topu ağlara yolladı.2-2-
LapsekiSpor Çardakspor Golden sonra konuk takım Lapsekispor daha atak oynamaya başladı fakat maçın 75. Dakikasında Çardakspor’dan Furkan ceza sahası içinde düşürülünce hakem penaltı noktasını gösterdi.Çardakspor’dan ilk golün sahibi Furkan penaltı atışını gole çevirdi. Bu dakikadan sonra başka gol olmayınca maç Çardakspor 3 Lapsekispor 2 olarak sona erdi.
Maçı Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim ve Çardak belediye başkanı Basri Ulaş’ta maçı birlikte izlediler. Maçtan önce Çardakspor’lu futbolcular Lapsekispor’lu futbolculara çiçek verdiler her iki takım futbolcuları birlikte çiçekleri taraftarlara attılar.

Haber: Ercan Özçetin
Yazar: (Editör) Tarihi: (10.11.2013) Hit: (2243)
Bu Habere Hiç Yorum Yapılmamış.
  Lapseki'de Hava
LAPSEKİ
  Lapseki'nin Köyleri
 
© 2009 Lapseki.Net Deniz Bilgisayar
286 512 5575

Sitemiz İçin Gönüllü Muhabir ve Köşe Yazarları Aranmaktadır. İletişim Sayfasından Bilgilerinizi Gönderebilirsiniz.